O ILE MAISON - INTERNATIONAL LEADING ENTREPRENEURSHIP

ILE MAISON TO PLATFORMA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW Z CAŁEGO ŚWIATA, KTÓRZY CHCĄ ZBUDOWAĆ ROZPOZNAWALNE I TOŻSAME ZE SWOJĄ DZIAŁALNOŚCIĄ MARKI, ROZWJAĆ SIĘ ZAWODOWO I OSOBIŚCIE, NAWIĄZAĆ NOWE ZNAJOMOŚCI, DAĆ COŚ OD SIEBIE I ODNIEŚĆ SUKCES W ŻYCIU I BIZNESIE. 

WARTOŚĆ WYJĄTKOWYCH DOŚWIADCZEŃ, COACHING, NOWE ZNAJOMOŚCI, INSPIRACJA, OGROMNE WSPARCIE, MOŻLIWOŚCI I ZASOBY.

ZAŁOŻONA PRZEZ ILONĘ LEE WOJCIECHOWSKA

O ILONIE

lona Lee Wojciechowska jest doskonałą definicją prawdziwego przedsiębiorcy, człowieka zdeterminowanego i nastawionego na sukces osobisty oraz biznesowy. Historia sukcesu Ilony to opowieść o pracowitym i zaangażowanym przedsiębiorcy, o kobiecie, która zapracowała na swoją renomę i stała się wzorem do naśladowania, a także mentorem dla wielu przedsiębiorców na świecie. 

Ilona pochodzi z Polski i mieszka w Nowym Jorku. Jako osoba wierząca w wartość formalnego wykształcenia, pozytywnie nastawiona do życia i zdeterminowana, Ilona ukończyła studia magisterskie z zakresu ekonomii na Politechnice Warszawskiej, gdzie specjalizowała się Public Relations. Ilona ukończyła Centrum Szkolenia Robbinsa Maddensa, za sprawą czego stała się certyfikowanym Doradcą Strategicznym i Biznesowym. 

Ta niezwykła kobieta jest zawsze pozytywnie nastawiona do życia i posiada wyjątkowe umiejętności interpersonalne, dzięki którym jej klienci czują się w pełni usatysfakcjonowani. Ilona posiada wiele umiejętności, kompetencji i wartościowych doświadczeń, które przekłada na współpracę z klientami i pomaga im osiągnąć pożądane cele i zbudować wartościową, solidną i rozpoznawalną markę. 

Jako osoba o ogromnej charyźmie, Ilona zawsze chętnie inspiruje ludzi i zaprasza ich do udziału we wspólnych inicjatywach i wyjątkowych projektach.  Ilona pomaga uzmysłowić ludziom co mogą osiągnąć dzięki rozwijaniu pasji, talentów i siły woli. Jeden z najbardziej inspirujących cytatów Ilony brzmi następująco: "W ciągu 15 lat pracy w marketingu, brandingu i public relations zobaczyłam, czego potrzeba do zbudowania silnej marki. To praca która wymaga zarówno niezbędnej wiedzy, jak i kretywnej osobowości" - przyznaje Ilona. Ta wypowiedź jasno wskazuje, że Iiona posiada bogate doświadczenie zawodowe i może poprowadzić Cię przez ścieżkę sukcesu. 

Obdarzona zmysłem przedsiębiorczości, Ilona założyła platformę ILE MAISON, w której przewodzi grupie profesjonalistów zajmujących się tworzeniem nowych znajomości w biznesie. 

Jako Doradca Strategiczny i Biznesowy w pełni oddany niesieniu pomocy ludziom dążącym do sukcesu, Ilona stworzyła "JESTEŚ SWOJĄ MARKĄ. KREUJ JĄ!" gdzie podczas sesji coachingowych Odkrywanie Marki, Biznesplan Marki i Metamorfoza Identyfikacji Wizualnej przekazywała i wpajała niezbędne wartości. Ponadto, Ilona oferuje usługi w zakresie Oceny Marki i Audytu Marki, poprzez które prezentuje swoim klientom wizerunek ich marki, bieżącą sytuację i kolejny krok.

Charyzma, entuzjazm, konsekwencja i dążenie do zmian stanowiły dla Ilony ogromne źródło inspiracji i w dużym stopniu przyczyniły się do jej sukcesu. W wolnych chwilach Ilona spędza czas ze swoją 9-letnią córeczką, której przedstawia otaczający świat.