Spotkanie dla miłośniczek teatru i włoskiej kuchni w sercu modnej dzielnicy Tribeca !

Zapraszamy na wspólne wyjście do teatru na spektakl  " METODA"  oraz  spotkanie po spektaklu z gościem z Teatru Polonia,  w Trattoria Cinque w sercu modnej dzielnicy Tribeca.

New York - New You ELITE Networking Event

Our unique blend of business and social networking

Gość Specjalny - Niespodzianka (osoba związana z Teatrem Polonia)

Miejsce: Trattoria Cinque - Modern and Stylish  Italian Restaurant
Adres: 363 Greenwich Street, New York, NY (kilka minut spacerkiem od teatru) 
Menu restauracji: www.tc5nyc.com

"Our outstanding authentic menu will take you through all of the regions of Italy using the best locally sourced and imported ingredients... We provide warm and professional service in a relaxed environment where our guests can feel right at home".

Wejście na spotkanie w Trattoria Cinque jest bezpłatne i skierowane wyłącznie dla widzów spektaklu. Konieczne jest potwierdzenie udziału w spotkaniu poprzez wysłanie email na:  info@newyorknewyou.net.  Zamówienia w restauracji na własną rękę. Rezerwacja miejsc w Trattoria Cinque tylko dla  potwierdzonych wcześniej na email osób. Szczegóły otrzymają Państwo po wysłaniu emaila z potwierdzeniem przybycia.

Bilety na spektakl: KUP BILET

O spektaklu METODA :

Kiedy: 9 wrzesień 2012, 3 pm
Gdzie: Tribeca Performing Arts Center, Manhattan
Adres: 199 Chambers Street, New York, NY 10007

METODA to spektakl, który przyciąga  miłośniczki teatru,  kobiety nowej generacji, osoby ze świata korporacji oraz tych, którzy są ciekawi tego świata ! "Metoda", pierwsza sztuka hiszpańskiego dramaturga, to interesujące spojrzenie na reguły obowiązujące w dużych korporacjach. Cztery osoby zamknięte w jednym pomieszczeniu podlegają serii testów, które mają wyłonić najlepszego pracownika. Spektakl trzyma widza w napięciu. Jest i śmieszny i czasem nawet wstrząsający. Pokazuje też, ze pieniądze potrafią wypaczyć charakter człowieka.

Rewelacyjna obsada: Tomasz Karolak, Maria Seweryn, Rafał Mohr oraz Karol Wróblewski.
Bilety na spektakl do nabycia na stronie: www.scena.us

ZAPRASZAMY !!!

Get INSPIRED – CONNECT – GROW – SUCCEED