program tworzenia AUTENTYCZNEJ marki

JESTEŚ SWOJĄ MARKĄ. TWOJA MARKA JEST TWOIM ODBICIEM.  TWOJA MARKA TO WSZYSTKO Z CZEGO JESTEŚ ZNANY/A I JAK CIĘ ODBIERAJĄ LUDZIE.

Twoja marka może nadać realny sens Twojemu życiu i stać się źródłem spełnienia, ekscytacji i zysków zarówno finansowych, jak i społecznych.

Program Brandingu "I AM MY BRAND & I LOVE IT" stworzony przez Ilone Lee (eksperta branding oraz coach'a z T. Robbinsa i Ch. Madanes Training Center) polega na Tworzeniu prawdziwej Marki, pełnym zrozumieniu siebie i dzieleniu się tym ze światem. Chodzi o to, aby wnieść do swojego życia zawodowego serce, duszę, talenty i pasję. Dzięki Ilony innowacyjnemu programowi zbudujesz Markę, która będzie odzwierciedlać Ciebie i stanie się początkiem zmian na lepsze.

Twoja marka stanie się tym kim jesteś. Po ukończeniu naszego programu będziesz w stanie tworzyć unikalne wrazenie  wsrod ludzi z Twojego otoczenia, co otworzy drzwi do nowych możliwości. Poznasz lepiej siebie, określisz Twoje umiejętności, mocne strony i talenty. To Twoja szansa na odkrycie swojej wartości i pasji aby w ostateczności znaleźć swój głos, wielkość i cel.

Nie ma nic silniejszego od połączenia tego kim jesteś, co robisz, jak to robisz z pracowaniem nad rzeczami, które mają dla Ciebie znaczenie. W rezultacie doświadczysz więcej wolności, spełnienia, sukcesu i szczęścia. Z pomyslu stworzysz pomyślny biznes. Posiądziesz narzędzia, wskazówki i wiedze, które pomogą Ci wystartować, rozwijać się, osiągać cele i odnosić sukces. 

• Zaprojektowany przez Ilonę program coachingowy jest adresowany do przedsiębiorców z całego świata, profesjonalistów, ktorzy mysla o swoim biznesie, absolwentow uczelni,  kreatywnych artystów i wszystkich, ktorzy chca zbudowac autentyczna marke, zaczac nowy binzes, nowa kariere lub rozbudowac i zmodernizowac obecna marke.

• Możesz wykupić intensywny, miesieczy  program, 5 dwugodzinnych sesji lub Indywidualne Konsultacje Brandingu Osobistego z Iloną (Ocena Marki z obszernym i unikalnym doradztwem w zakresie Brandingu Osobistego wraz z zaleceniami strategicznymi i taktycznymi), VIP Strategy Day lub indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb pakiet. 

• Sesje mogą odbywać się w języku polskim lub angielskim, mozliwosc sesji poprzez skype. 

1. ODKRYCIE I OKREŚLENIE TWOJEJ MARKI: 

OKREŚLENIE TEGO, CO CIĘ EKSCYTUJE

Znajdzie się tutaj wszystko co dotyczy odkrywania Twoich pasji, talentów, Życiowego Celu, które wspólnie zmienią Twoje życie.  To podróż w głąb siebie, dzięki której odkryjesz to, co znajduje się w Tobie, a następnie odkryjesz możliwości jakie roztacza przed Tobą świat. Odkryjesz to, co faktycznie Cię ekscytuje i połączysz to z pojawiającymi się możliwościami.

OKREŚLENIE TWOJEJ MOTYWACJI

Odkryjemy co stanowi dla Ciebie najwyższą wartość, co Cię motywuje i jakie potrzeby są dla Ciebie najważniejsze. Po tej sesji będziesz w stanie wyeliminować negatywne działania, przekonania i zachowania na rzecz tych pozytywnych, których pragniesz w swoim życiu. Nauczysz się strategii i stworzysz plan jak spełnić swoje potrzeby za sprawą pozytywnych i budujących Cię akcji. 

OKREŚLENIE TWOICH MOCNYCH STRON

Odkryjemy Twoje największe atuty i stworzymy plan działania. Dowiesz się co wyróżnia Cię spośród innych. Od tej chwili będziesz w pełni wykorzystywać swoje mocne strony w pracy. Poznasz strategie, które pozwolą Ci swobodnie korzystać z Twoich mocnych stron. Ta sesja na zawsze zmieni sposób w jaki postrzegasz siebie i otaczający Cię świat.

OKRESLENIE TWOJEGO STYLU BYCIA PRZEDSIEBIORCA. 

STWORZENIE WIZJI TWOJEJ MARKI ORAZ WYZNACZENIE CELOW NA PRZYSZLOSC.

W tej sesji przerobisz wartościowe ćwiczenia z zakresu wizji życia, które pomogą Ci zdecydować co faktycznie chcesz od życia. Ponadto, zajmiesz się planowaniem, strategią i ustaleniem celow na następne  lata. Uzmysłowisz sobie gdzie się faktycznie znajdujesz i ustalisz realną wizję tego gdzie chcesz być. 

STWORZENIE I UDOSKONALENIE TWOJEGO MODELU BIZNESOWEGO

Każda marka potrzebuje Modelu Biznesowego - planu, które opisuje funkcjonowanie Twojej działalności. Pomożemy Ci w zaktualizowaniu Twojego modelu biznesowego przy pomocy techniki Szkicu Modelu Biznesowego. Jest to efektywna, nowoczesna technika tworzenia planu odzwierciedlającego niezbedne elementy działanie Twojej firmy. Stworzymy od nowa, usprawnimy lub zaktualizujemy Twój model biznesowy. Skupimy sie na 8 modulach Twojego biznesu:

1. TWOI KLIENCI, 2. WARTOŚĆ, KTÓRĄ OFERUJESZ, 3. ZASOBY, 4. DZIAŁANIA, 5. PARTNERZY, 6. ZYSKI, 7. KANAŁY, 8. KOSZTY. 

ZAPRASZAMY ! NIE ZWLEKAJ DLUZEJ ! KOCHAJ TO CO ROBISZ. ROB TO CO KOCHASZ !

 
I AM MY BRAND & I LOVE IT - COACHING PROGRAM
1,000.00
Quantity:
Add To Cart
 

DODATKOWE USLUGI, JAKIE MOZESZ DODAC DO PROGRAMU:

 transformacja twojego WYGLĄDU I TOŻSAMOŚCI wizualnej marki

Chcesz aby Twój wygląd zewnętrzny i tożsamość wizualna (logo, strona internetowa, tekst) współgrał z Twoją osobistą marka. Oferujemy konsultacje jeden-na-jeden i dostosowane sesje z Iloną i jej najwyższej klasy specjalistami, którzy pomogą Ci przekształcić się, odnaleźć i odtworzyć Twoją wyjątkową tożsamość wizualną! Wzmocnisz swoje mocne strony i osłabisz słabości! 

transformacja przestrzeni - MIEJSCA PRACY I DOMU

TWÓJ DOM I MIEJSCE PRACY ODZWIERCIEDLAJĄ TO, KIM JESTEŚ.  ZAPROJEKTUJ JEST Z POMYSŁEM I intencja.

Chcesz aby Twoje miejsce pracy i dom odzwierciedlały Twoje pasje, wartości, ducha i wizję. Jesteś osobą kreatywną i w Twojej naturze leży chęć kreatywnego wyrażania siebie. W pracy z nami Twoja przestrzeń stanie się płótnem, a my pomożemy Tobie stworzyć przemyślane miejsce, które będzie odzwierciedleniem tego, kim jesteś i będzie inspiracją dla duszy i 6 zmysłów. Jeśli jesteś osobą, która dba o swoją przestrzeń, to wiedz, że organizacja ma dobry wpływ na samopoczucie.  Poprowadzę Cię i pomogę w drodze do ulepszenia przestrzeni, która wspiera Twoją wizję i marzenia. W rezultacie dokonasz istotnych zmian, które nadadzą Twojemu życiu nowy kierunek. Staniesz się częścią Twojego domu.   

 

OCENA MARKI - AUDYT - VIP STRATEGY DAY

Ocena Marki (Pełny Obraz Twojej marki) jest zalecana, w momencie gdy rozpoczynasz nową działalność, rozszerzasz obecną, zastanawiasz się nad rebrandingiem lub aktualizacją marki, zmniejszyła się lub znacząco wzrosła sprzedaż, pojawiła się nowa konkurencja, Twoja marka straciła na wartości, pojawilły się nowe produkty i usługi, lub oferta się zmniejszyła.

Analiza Oceny Marki obejmuje:

• Jednodniowego spotkania z Tobą i kluczowymi pracownikami w Twojej firmie

• Przegląd Tożsamości Wizualnej Marki

• Przeprowadzenie przeglądu online wskazanych przez Ciebie firm stanowiących dla Ciebie konkurencję

• Przegląd aktualnych danych i badań dotyczących odbiorców docelowych

• Przegląd wszystkich bieżących wiadomości związanych z Twoją marką

• Przegląd wszystkich aktualnych materiałów marketingowych w druku i formie elektronicznej

• Ocena i rekomendacje potencjalnych potrzeb marketingowych i na wszystkich platformach

Bierzemy pod uwagę następujące czynniki:

Czy Twoja marka dąży do realizacji określonych celów? Czy Twoi klienci są pozytywnie nastawieni do Twojej marki i jej tożsamości?  Czy Twoja marka działa w zgodzie z Twoimi aktywnościami, procesami, przesłaniem i ofertą? Czy tożsamość Twojej marki wyróżnia się na tle konkurencji, jako silna, wyrazista i znacząca na tyle, by być zauważoną? Czy Twoja marka deklaruje powody, dla których Twoi klienci powinni wybrać właśnie Ciebie? Czy podkreśla Twoją wyjątkowość? Czy tożsamość Twojej marki zachęca klientów to pozostania wiernymi Twojej marce? Czy Twoja marka przyciąga do Twojego zespołu najlepszych pracowników? Czy za tożsamością Twojej marki stoi fascynująca historia? Czy tożsamość Twojej marki spełnia oczekiwania mediów społecznościowych? Czy jest komunikatywna na tyle, że angażuje klientów? Czy tożsamość Twojej marki wzbudza u klientów potrzebę nowych produktów i usług? 

W rezultacie otrzymasz kompletny obraz Twojej marki i jasność, co do tego w jakim punkcie się znajdujesz, a także plan działania i kierunek rozwoju.  Zapewnimy kompleksowe i unikalne porady strategiczne dotyczące rozwoju marki.

Skontaktuj sie z Ilona Lee: info@ilonalee.com lub + 917 734 0511